روش های دانلود عکس از اینترنت

مقدمه

در این مقاله سعی کردیم شما را با دانلود عکس از اینترنت آشنا کنیم .در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات که سرعت از ویژگی های بارز آن و زمان بسیار ارزشمند است، عکس ها به عنوان ابزارهای مناسب برای انتقال مفاهیم و پیام های مد نظر ما در کوتاه ترین زمان و با بالاترین سرعت ممکن به کار می روند.
امروزه عکس هایی مانند عکس پروفایل و عکس نوشته هایی که در وبلاگ ها و وب سایت های شخصی یا شبکه های اجتماعی افراد قرار می گیرند و در سایت های آموزشی، بازرگانی و سایت های مربوط به کسب و کار استفاده می شوند، معرف ابعاد شخصیتی و روانی افراد و در حقیقت روح وب سایت هایی هستند که روزانه با آنها سرو کار داریم.
آگاهی از روش های جستجو و دانلود عکس مناسب از اینترنت یکی از گام های مهم در مسیر انتقال مفاهیم و پیام های درست و دقیق به مخاطبان انواع شبکه های اجتماعی و وب سایت ها  است.

3 روش برای دانلود عکس از اینترنت

روش های دانلود عکس از اینترنت به سه دسته تقسیم می شوند:

روش اول: دانلود عکس در کامیپوتر شخصی

برای دانلود عکس در کامپیوتر مراحل زیر را انجام دهید:
1- ابتدا با استفاده از مروگر کروم یا مروگرهای دیگری مانند اینترنت اکسپلولر و فایر فاکس عکس مورد نظرتان در اینترنت را جستجو کنید. برای این کار موضوع عکس را در نوار جستجوی مرورگر وارد نمایید. برای مثال اگر می خواهید عکس طبیعت یا گل را دانلود کنید عنوان طبیعت را در نوار جستجوی مرورگر وارد نمایید.
2- در زیر نوار جستجوی انواع مرورگرهای کامپیوتر گزینه Images که مربوط به عکس ها است را کلیک کنید تا در صفحه مرورگر عکس های مربوط به موضوع مد نظرتان به نمایش درآید.
3- اکنون می توانید با موس هر یک از عکس های این صفحه را انتخاب و راست کلیک کنید. آنگاه گزینه Save image as.. را انتخاب کنید. به این ترتیب در پنجره ای که گشوده می شود، می-توانید عکس را با یک نام و در هر جایی از کامپیوتر خود ذخیره نمایید.

روش دوم: دانلود عکس در iPhone یا iPad

1- مرورگر وب موجود بر روی دستگاه را باز کنید و در نوار جستجو موضوع عکس را تایپ کنید.
2- بر روی گزینه Images در زیر نوار جستجوی مرورگر کلیک کنید.
3- در صفحه باز شده عکس مد نظر خود را انتخاب کنید (بر روی عکس ضربه بزنید) و آن را نگهدارید. سپس گزینه Open Image را انتخاب کنید.
4- گزینه Save Image را انتخاب کنید تا عکس در آی پد یا آیفون شما ذخیره شود.
در دستگاه هایی که لمس 3 D دارند مانند آیفون 6 S و 7 S، روی نماد اشتراک گذاری که در زیر عکس (به شکل مستطیل با فلشی رو به سمت بالا) قرار دارد، ضربه بزنید و سپس گزینه Save Image را انتخاب کنید.

روش سوم: دانلود عکس در اندروید

1- مرورگر وب موبایل خود را باز و در نوار جستجو موضوع عکس را تایپ کنید.
2- گزینه Images موجود در زیرا نوار جستجو را کلیک کنید.
3- در صفحه باز شده عکس مد نظر خود را انتخاب کنید و روی آن نگهدارید.
4- گزینه Download image را انتخاب کنید. عکس در موبایل شما و در برنامه های کاربردی مانند گالری یا Google Photos ذخیره می شود.

در زمینه دانلود عکس از اینترنت یک نکته مهم وجود دارد: تمامی عکس ها در اینترنت قابلیت دانلود و ذخیره شدن ندارند.

وب سایت های زیادی برای دانلود عکس با کیفیت وجود دارند، ما به شما توصیه می کنیم از بخش دانلود تصاویر وب سایت زرین گرافیک دیدن بفرمائید.

دانلود عکس

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

سه × 3 =

0