دانلود فوتیج مذهبی

ممکن است شما در حال ساخت یک مستند، نماهنگ و یا یک کلیپ مذهبی باشید که در هر صورت نیاز به دانلود فوتیج مذهبی خواهید داشت. شاید از خودتون پرسیده باشید که این همه مستند های مذهبی و یا نماهنگ ها چطور فیلم برداری و ساخته می شوند؟ جواب بسیار ساده است بیش از 90 درصد آنها فیلم برداری اختصاصی نمی شوند و از ویدئو های خام مذهبی استفاده می کنند.

دانلود فوتیج محرم

یک مثال بسیار ساده برای شما می زنم ، فرض کنید اکنون که نزدیک به ایام محرم شده ایم قصد دارید با یکی از مداحی های موجود کلیپ زیبای مذهبی بسازید ، قطعا نیاز پیدا می کنید در سکانس هایی از ویدئو خام بین الحرمین و یا فوتیج کربلا استفاده کنید خوب شما امکان فیلم برداری از این اماکن را ندارید پس بهترین راه ممکن دانلود فوتیج است. شما می توانید با دریافت فیلم های خام سایت زرین گرافیک انواع کلیپ ها ، مستند ها ، نماهنگ ها و هرچیز دیگری که به ذهنتان میرسد بسازید.

فیلم خام بین الحرمین

دانلود فوتیج امام زمان

در برخی از شبکه های تلویزیون و حتی کلیپ هایی که پخش می شوند دیده اید که سکانس هایی از مسجد جمکران نشان داده می شود. به طور مثال شما قصد دارید یک نماهنگ زیبا راجع به امام زمان ع بسازید که نشان دادن مسجد مقدس جمکران زیبایی کلیپ شما را دوچندان می کند مخصوصا اگر فیلم برداری به صورت هوایی صورت گرفته باشد. زرین گرافیک تعداد بسیار زیادی از این فیلم خام مذهبی با موضوع مسجد جمکران برای شما فراهم کرده و شما می توانید با دانلود فوتیج مسجد جمکران در سایت کلیپ های خود را به سادگی بسازید.

فوتیج مسجد جمکران

دانلود راش خام برای تدوین

شمار زیادی از تدوین گران حرفه ای برای زیبا و آسان کردن تدوین های خود به جای استفاده از فیلم های بعضا بی کیفیت از راش خام استفاده می کنند . شاید بپرسید راش چیست ؟ راش به فیلم خامی گفته می شود که بدون هیچ تغییری پس از فیلم برداری از دوربین به کامپیوتر منتقل می شود به این فیلم های بدون تغییرات راش گفته می شود. فیلم های خام در امر تدوین بسیار تاثیرگذار هستند و شاید بشود گفت ابزار اصلی تدوین می باشند.

جمع بندی و نکته آخر

اگر توضیحات بالا را کامل خوانده باشید متوجه شده اید که تقریبا بیشتر کلیپ ها ، مستند ها و نماهنگ هایی که در فضای مجازی و حتی در صدا و سیما پخش می شوند در ساخت آنها از فوتیج استفاده شده شما هم می توانید با دانلود فوتیج از زرین گرافیک از همین حالا شروع به ساخت ویدئو های خود بکنید.

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

دوازده + 7 =

0