دانلود طرح لایه باز

طرح لایه باز یکی از ابزارهای محبوب در بین گرافیست‌ها است، چرا که می‌توانند از طرح‌های آماده کمک بگیرند و با تغییراتی جزئی در آن‌ها، خیلی سریع، نمونه‌های مورد نظر خود را خلق کنند. دانلود طرح لایه باز برای موارد مختلفی مثل کارت ویزیت، پوستر، بنر و… انجام می‌گیرد.

طرح لایه باز کارت ویزیت

با دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت، می‌توانید به طرح‌هایی جدیدتر دست پیدا کنید و آن‌ها را با صلاح‌دید خود تغییر دهید. لزوما دریافت طرح لایه باز کارت ویزیت، به معنای استفاده از همان مدل‌ها و طراحی‌ها نیست. گاهی اوقات برای پیدا کردن ایده‌های تازه و نوآوری در طراحی کارت ویزیت، می‌توان به سراغ استفاده از طرح لایه باز رفت. با این کار، با دیدگاه‌هایی جدید در طراحی کارت ویزیت آشنا می‌شوید و می‌توانید هنگام طراحی، به افق‌های جدیدی دست پیدا کنید. مجموعه‌های طرح لایه باز کارت ویزیت که برای دانلود قرار می‌گیرند، معمولا با فرمت PSD هستند و با برنامه‌ی فتوشاپ باز می‌شوند، هرچند که ممکن است برای ایلاستریتر هم مجموعه‌هایی ارائه شوند.

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت

 

طرح لایه باز بنر

از آنجایی که ممکن است برای طراحی بنر، وقت کافی وجود نداشته باشد، استفاده از طرح لایه باز راهکاری معقولانه به نظر می‌رسد. به همین دلیل گشتن در اینترنت برای دانلود طرح های آماده، می‌تواند شما را تا حد زیادی به هدفتان نزدیک کند. بنرها با توجه به کاربردی که دارند، معمولا پیچیدگی خاصی ندارند و طرح‌های ساده‌ای را طلب می‌کنند. پس هنگام استفاده از طرح لایه باز، دشواری چندانی در اِعمال تغییرات ندارید و فقط باید متن‌ها را عوض کنید.

طرح لایه باز پوستر و بروشور

طرح لایه باز برای پوستر و بروشور و پیدا کردن طرح مناسب، وقت بیشتری می‌برد. چون هر حوزه‌ای پوستر و بروشور مخصوص خود را طلب می‌کند و طراحی یک پوستر یا بروشور، باید براساس ویژگی‌های یک برند باشد.

طرح بروشور

پس با مطالعه این متن به این نتیجه می رسیم که استفاده از  طرح های لایه باز برای گرافیست ها امری بسیار مهم می باشد، اما باید دقت کنید تا تغییراتی بدهید که طرح شما کاملا متفاوت شود.

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

دو − دو =

0