آموزش شارژ و استفاده از کیف پول زرین گرافیک

کیف پول زرین گرافیک چیست ؟

هر کاربری در زرین گرافیک می تواند با ثبت نام در سایت، صاحب کیف پول مجازی و شخصی شود. آدرس این کیف پول ایمیل یا شماره موبایل شماست که برای ورود به پنل هم از آن استفاده می کنید.

جالب است که بدانید موجودی کیف پول تاریخ انقضا ندارد و با افزایش موجودی به هر میزان اعتبار به صورت همیشگی در پنل کاربری شما در دسترس خواهد بود.

پیشنهاد ما برای افرادی که خرید زیاد از سایت زرین گرافیک دارند، شارژ کیف پول است چرا که با شارژ کیف پول دیگر نیاز به ورود مکرر اطلاعات حساب بانکی برای پرداخت مبالغ خرید نیست. در این صورت امنیت و سرعت خرید شما بیشتر می شود.

همچنین پس از شارژ کیف پول خود می توانید از تخفیف 30% ما (که از مراحل تخفیف پلکانی زرین گرافیک است) بهره مند شوید.

چگونه کیف پول خود را در سایت زرین گرافیک شارژ کنیم ؟

پس از ثبت نام، شما می توانید از طریق پروفایل خود، اقدام به شارژ کیف پول خود کنید. همراه ما باشید تا مراحل شارژ را به صورت خلاصه و ساده و در پنج مرحله توضیح دهیم.

مرحله 1 – بر روی گزینه پروفایل من کلیک کنید.

ورود به صفحه پروفایل

 

مرحله 2 – وارد صفحه پروفایل کاربری خود می شوید و با کلیک بر روی گزینه کیف پول شما، به صفحه انتخاب مبلغ برای شارژ منتقل می شوید.

کیف پول شما

مرحله 3 – مبلغ دلخواهی خود را می توانید وارد کنید یا از گزینه های پیش فرض موجود، برای شارژ کیف پول خود استفاده کنید. بعد از انتخاب یا تعیین مبلغ مورد نظر خود بر روی گزینه افزایش موجودی کلیک کنید. دقت داشته باشید که حداقل مبلغ برای شارژ کیف پول 50000 تومان است.

افزایش موجودی کیف پول

مرحله 4 – در این مرحله نیاز است که اطلاعات خود را بررسی کنید. لازم به ذکر است که آدرس ایمیل و نام موجود در این صفحه، همان آدرس ایمیل و نامی است که برای ثبت نام استفاده کرده اید. برای منتقل شدن به صفحه بانک نیاز است که در فرم زیر شماره موبایل خود را وارد نمایید. دقت کنید که شماره موبایلی که وارد می کنید صحیح باشد زیرا اطلاعات خرید به آن ارسال می شود. پس از تکمیل فرم مورد نظر روی گزینه خرید کلیک کنید.

وارد کردن اطلاعات شخصی

مرحله 5 – در نهایت با پر کردن فرم زیر با استفاده از اطلاعات کارت بانکی خود می توانید کیف پول خود را شارژ کنید و از محصولات ما با تخفیف 30% بهره ببرید.

 

درگاه بانک ملت

نحوه خرید محصولات زرین گرافیک با استفاده از کیف پول

پس از انتخاب محصولات مورد نظر خود و انتقال به سبد خرید، باید گزینه کیف پول را فعال نمایید تا مبلغ مورد نظر از آن کسر شود. دقت کنید که تخفیف 30% خرید از کیف پول، روی تمام محصولات اعمال شده است.

خرید محصولات زرین گرافیک با کیف پول مجازی

در صورتی که سوال و یا ابهامی دارید با کارشناسان ما مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنیم. راه های ارتباطی با زرین گرافیک

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

1 + 13 =

0